Jdi na obsah Jdi na menu

Kontakt

About SludgeMe(n)tality:

Publicistická platforma pro minoritní metalové (rockové) žánry sludge, stoner, drone, post-metal a post-rock. Hlavním poselstvím celého projektu je snaha o maximální informovanost a zpřístupnění těchto hudebních směrů.

Publicistic platform for minority metal (rock) genres as sludge, stoner, drone, post-metal and post-rock. The main message of the whole project is effort for maximum awareness and accessibility of these music genres (for Czech fans).

 

Promo department:

Projekt SludgeMe(n)tality funguje souběžně (v návaznosti) s mou činností pro webzin ABYSS. Případné recenze a rozhovory je možno publikovat na jedné či druhé platformě, podle momentální potřeby redaktora/redaktorů. Posím však o dodržování daného žánrového vymezení, neboť v rámci tohoto projektu nebudou realizovány recenze ostatních metalových/rockových žánrů. Upřednostňovány jsou formáty klasických CD, DVD, digipacků, promo CD, v krajních případech mp3 (včetně informací o albu a kapele).

 

Pokud chcete zaslat své nahrávky, prosím kontaktujte mě zde:

Jirka Jakoubě

e-mail: screamjay@seznam.cz

adresa: Jirka Jakoubě, Hrubá Horka 91, Železný Brod, 468 22

 

Please note that we only review regular CDs, DVDs (promo packages accepted), in extreme case mp3s (with information about band and title). But only for sludge/stoner/drone/post metal(rock) genred.

If you wish to send us your CD or establish cooperation, please contact:

Jirka Jakoubě

e-mail: screamjay@seznam.cz

address: Jirka Jakoubě, Hrubá Horka 91, Železný Brod, 468 22 (Czech republic)

 

O autorovi / About author:

malicka.jpg Jirka Jakoubě

  e-mail: screamjay@seznam.cz

  ICQ: 300725430

  datum narození: 4.11.1984

  bydliště: Jablonec nad Nisou

  o mě: Metalové (rockové) publicistice se věnuji od roku  2007, kdy jsem začínal pod již neexistujícím webzinem Metalnation. Od roku 2008 pak působím na stránkách webzinu ABYSS, kde se (mimo jiné) snažím prosazovat nahrávky a interprety z ranku okrajových žánrů, jako právě sludge/stoner/post-metal. Tato snaha mě přivedla až k založení tohoto projektu, kterým bych rád napomohl ke snadnějšímu šíření téhle specifické muziky ku širšímu po(d)vědomí.

 

 

Podmínky užívání & credits:

Veškerá práva ke zveřejněným článkům jsou vyhrazena. Všechny články vznikají na základě upřimného nadšení, s maximální profesionalitou, bez nároku na honorář. Bez souhlasu autora/autorů není možno články přejímat, kopírovat a to jak v plném znění, tak v podobě segmentů a citací (neplatí pro informační účely webových stránek interpretů či hudebních vydavatelů). Grafický header a vlastní nadpis stránky jsou autorskou prací, tudíž i na ně se vztahují stejná pravidla.

 

Copyright © 2010 - 2010 SludgeMe(n)tality. All rights reserved.